مقالات

لامبورگینی اوروس با کیت پهن‌پیکر لیبرتی واک پدیدار شد

لیبرتی واک کیت‌های بدنه جذاب و گیرایی برای لامبورگینی آونتادور و اوراکان معرفی کرده است اما پروژه‌ای را برای پرفروش‌ترین محصول این برند ایتالیایی یعنی شاسی بلند اوروس در نظر نگرفته بود. ولی این موضوع حالا تغییر می‌کند… تیونر ژاپنی موردبحث اخیراً در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از کیت بدنه خود برای اوروس را به نمایش گذاشته است. پروژه نهایی لیبرتی واک در نمایشگاه SEMA امسال در لاس‌وگاس به نمایش درخواهد آمد و با توجه به محبوبیت کیت‌های بدنه دیگر برندها برای اوروس فکر نمی‌کنیم لیبرتی واک در ارائه آن‌ها مشکلی داشته باشد.

کیت بدنه این خودرو در مقایسه با برخی پروژه‌های لیبرتی واک نسبتاً ساده به نظر می‌رسد. در بخش جلو شاهد اسپلیتر فیبر کربنی هستیم درحالی‌که کاپوت نیز طراحی جدیدی را به نمایش می‌گذارد. لیبرتی واک دستی هم بر سر و روی گلگیرها کشیده تا قوس‌های گیراتری را در آن‌ها ایجاد کند هرچند نباید انتظارات زیادی از این کیت بدنه داشته باشیم. پانل‌های متمایز و رکاب‌های جانبی جدید نیز جزو دیگر موارد قابل‌ذکر هستند.

شاید چشمگیرترین بخش این اوروس نمای پشتی باشد. در این بخش اسپویلر جدیدی روی سقف دیده می‌شود. یک اسپویلر لبه‌ای دیگر نیز از جنس فیبر کربن خودنمایی می‌کند. سپر اوروس نیز دگرگون شده و از دیفیوزر و خروجی‌های اگزوز جدید میزبانی می‌کند. به این مجموعه باید رینگ‌های جدید را نیز اضافه کنیم. لیبرتی واک هنوز قیمت کیت بدنه اوروس را اعلام نکرده اما پیش‌فروش آن را شروع کرده است. ما همچنین می‌دانیم این کیت به‌صورت رنگ شده یا فیبر کربنی مشهود عرضه می‌شود.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *